Преглед

Во второ коло од младинската женската ракометна лига на гости во Куманово ни доаѓа екипата на ЖРК Кузман Вардар Илинден.
За потсетување во првото коло нашата екипа беше слободна.

Детали

Датум Време Сезона Full Time
18/11/2019 20:30 2019/20 60'
error0
Tweet 20
fb-share-icon20
Споделете

Start a Conversation

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *