И после 11.коло ЖРК Куманово единствен на врвот со максимален учинок.

ЖРК Куманово

ЖРК Алушoвски

Детали

Датум Време Сезона Full Time
28/11/2019 20:00 2019/20 60'
20:00
error0
Tweet 20
fb-share-icon20
Споделете

Start a Conversation

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *