ЖРК Куманово го дочекува ЖРК Вардар

На 7.11.2019 ЖРК Куманово ќе го угости ЖРК Вардар во обид да остане непоразен на стартот на домашното првенство во рамките од осмото коло од женската Суперлига.

Натпреварот ќе се одигра во салата на СОУ Перо Наков со почеток од 20:00 часот.

error0
Tweet 20
fb-share-icon20
Споделете

Start a Conversation

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *